Naslov

IP Posočje d.o.o.
Poljubinj 89/c, 5220 Tolmin

Telefon

+386 (0)5 38 41 440

Mobitel

+386 (0)40 573 560

E-mail

tajnistvo@ip-posocje.si
DIREKTOR

Aleksander Gerbec

05 38 41 441
041 782 259
aleksander.gerbec@ip-posocje.si
TAJNIŠTVO

Mateja Rutar

05 38 41 440
040 573 560
tajnistvo@ip-posocje.si
RAČUNOVODSTVO

Erika Režonja

05 38 41 446
erika.rezonja@ip-posocje.si
KADROVSKA SLUŽBA

Meta Grinvalds

05 38 41 446
meta.grinvalds@ip-posocje.si
SOCIALNA VKLJUČENOST

Ines Maver

040 214 318
ines.maver@ip-posocje.si
SOCIALNA VKLJUČENOST ODD OREHOVLJE

Mirjana Stubelj

031 869 832
mirjana.stubelj@ip-posocje.si
ZAPOSLITVENA REHABILITACIJA

Loredana Klinkon Hvala

05 38 41 443
040 573 564
loredana.klinkonhvala@ip-posocje.si
PREHOD MLADIH NA TRG DELA

Damjana Teodorović

040 573 260
damjana.teodorovic@ip-posocje.si
UREJANJE OKOLICE

Marko Koren

051 346 929
VRTNARIJA – EKO SADIKE IN DREVESNICA

Nikola Rutar

031 457 600
nikola.rutar@gmail.com
VODJA ČIŠČENJA

Bojana Laharnar

040 573 561
bojana.laharnar@ip-posocje.si
VODJA DELAVNICE

Alojz Skrt

05 38 41 445
040 573 563
alojz.skrt@ip-posocje.si
VODJA PRODAJE SVEČ

Saša Šajh

040 438 383
sasa.sajh@ip-posocje.si
PRODAJA SVEČ SEVERNA PRIMORSKA

Selma Rot

05 38 41 448
selma.rot@ip-posocje.si
ŠIVANJE IN VEZENJE

Darja Bevčar

040 573 560
darja.bevcar@ip-posocje.si